S Piko Nogavičko v novo šolsko leto

V ponedeljek, 2. septembra se je pričelo novo šolsko leto. Ta dan je bil še posebej pomemben za 105 prvošolcev, ki jih je v telovadnici Podružnične šole Dolenja Nemška vas nagovorila v. d. ravnatelja Ana Kastigar in jim s spodbudnimi besedami zaželela prijetno šolsko leto. Nadaljevala je županja Mateja Povhe, ki je v imenu Občine Trebnje prvošolcem podarila knjigo Janje Garnbret in poudarila, naj se borijo za svoje sanje ter zaželela uspešno leto. Prijetno vzdušje sta pričarala še igralca v predstavi Pika gre v šolo, ki je še dodatno narisala nasmeh na obraz novim prvošolkam in prvošolcem.

Zahvaljujemo se KS Trebnje za finančno pomoč in podjetju Pan-Jan, ki je prvošolcem darovalo zvezke, ki jih bodo uporabili v podaljšanem bivanju.