Medgeneracijski športni dan in Simbioza giba

Tudi v letošnjem šolskem letu smo se vključili v projekt Simbioza. V okviru le-tega smo v času od 14.10.– 18.10. izvedli medgeneracijski športni dan in Simbiozo giba. Na medgeneracijskem pohodu smo sodelovali učenci 1. triade. Odšli smo na pohod na Meglenik in Ažental pri Trebnjem. S seboj smo povabili tudi stare starše, saj se od njih veliko naučimo, oni pa se radi družijo z nami. Pot je v sproščenem klepetu hitro minila. Po vrnitvi v šolo smo se vsi strinjali, da smo skupaj preživeli čudovit jesenski dan.

Učenci 5. razreda pa smo izvedli Simbiozo giba. V ta namen smo povabili babice in dedke k uri športa. Prav z veseljem smo se poigravali z žogo, potovali od postaje do postaje in izvajali različne vaje.

Na naše povabilo so se letos babice in dedki odzvali v velikem številu. Medsebojno sodelovanje in spodbujanje je vsem udeležencem narisalo nasmeh na obraz. Babice in dedki so izrazili željo po ponovnem druženju in po gibanju.

Morda vam bo všeč tudi...